(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Botella de vino (Nr 4823476)

Botella de vino

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

60.00

Opakowanie ładunku:

ie. empaquetado y peotegido. Cajas con botellas de vino de vino

Dystans: 2418.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Asturia, Ribadesella

Od 6 sie 2019 do 10 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny


Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

Za paczki, których transport zobowiązuje do wyjątkowej uwagi uważa się przesyłki, które łatwo ulegają defektom oraz bywają delikatne i łamliwe. Zaliczamy do nich np. instrumenty muzyczne, rzeczy tłukące się, dzieła sztuki, wyroby gliniane oraz przedmioty zrobione z łamliwych surowców. Wśród nierzadko przewożonych rzeczy znajdziemy gitary, akwaria, szyby samochodowe, rzeźby, zegary oraz stoły bilardowe.

 

Kwestia prawidłowego osłonięcia transportu jest istotna. Warto zastosować tworzywa chroniące jak przykładowo: folia stretch, folia bąbelkowa lub tektura. Folii bąbelkowej oraz kartony dobrze jest wziąć do ochronienia niedużych elementów – można je dostać w sklepie budowlanym oraz w sklepach w sieci. Tymczasem folia stretch stosowana będzie do opakowania całego przedmiotu. Do ochronienia pakunku można wykorzystać także pledy, styropian, gazety, ręczniki i taśmy.

 

Cena transportu przesyłki o wielkiej ostrożności

 

Cena przewozu przesyłki, która domaga się szczególnej ostrożności uzależniony jest od wagi i gabarytów, a także od odległości pomiędzy punktem załadunku i miejscem rozładunku. Na końcową cenę może mieć wpływ także potrzeba dostarczenia tworzyw zabezpieczających przez firmę przewozową. Np., za przewóz lustra na odcinku Warta - Gliwice zapłacono blisko 250 zł. Natomiast za transport zegara nad kominek na odcinku z Łodzi do Holandii wydano kwotę 200 PLN. Za przewóz rzeźby z kamienia na trasie Umianowice – Warszawa zapłacono 300 PLN.