(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-04 14:49

Box, paczka

(Nr 2255760)
Box, paczka

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1571.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, warto wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, jeżeli chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy napakować kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Stanwell, TW19 7EB, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zabrze, 41-808, Polska

Termin elastyczny