Boxes 1–5 (Nr 7792291)

 Boxes 1–5
Sztuk
Boxes
1-5
Szacunkowa łączna waga
75 kg
Dystans
599 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Irlandia, Dublin, Dublin

Od 6 paź 2021 do 31 paź 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londres

Od 1 lis 2021 do 28 lis 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka kartonów, aby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały osłaniające, takie jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują nietypowe wymogi odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie naszego majątku.