Boxes 6–10, Double bed with mattress x 1, Three-seater sofa x 1, Large TV (40"+) x 1, TV cabinet x (Nr 7526874)

 Boxes 6–10, Double bed with mattress x 1, Three-seater sofa x 1, Large TV (40"+) x 1, TV cabinet x
Sztuk
Boxes
6-10
Double bed with mattress
1
Three-seater sofa
1
Large TV (40"+)
1
TV cabinet
1
Carpet
1
Szacunkowa łączna waga
345 kg
Dystans
309 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Belgia, Region Stołeczny Brukseli, Bruksela

Od 1 lip 2021 do 2 lip 2021

Adres i termin dostawy

Francja, Île-De-France, Argenteuil

Od 2 lip 2021 do 3 lip 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na kilka pudeł, aby bez trudności było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie naszego dobytku.