Boxes 1–5, King-size mattress x 1 (Nr 7137513)

 Boxes 1–5, King-size mattress x 1
Sztuk
Boxes
1-5
King-size mattress
1
Szacunkowa łączna waga
100 kg
Dystans
3203 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Essex, Chelmsford

Od 10 maj 2021 do 12 maj 2021

Adres i termin dostawy

Grecja, Attyka, Ateny

Od 12 maj 2021 do 14 maj 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić naczynia na parę pudeł, żeby z łatwością było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem drobne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują nietypowe wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie twojego majątku.