Boxes 11–20, About 10-12 boxes of clothes and other non fragile material x 1 (Nr 8049344)

 Boxes 11–20, About 10-12 boxes of clothes and other non fragile material x 1
Sztuk
Boxes
11-20
About 10-12 boxes of clothes and other non fragile material
1
Łączna waga:
120 kg
Dystans
1878 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londres

Od 15 gru 2021 do 15 sty 2022

Adres i termin dostawy

Włochy, Lacjum, Rzym

Od 15 gru 2021 do 15 sty 2022


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać naczynia na parę kartonów, żeby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce osłaniające, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie twojego mienia.