Boxes 11–20, Furniture safe box x 11 (Nr 7303468)

 Boxes 11–20, Furniture safe box x 11
Sztuk
Boxes
11-20
Furniture safe box
11
Szacunkowa łączna waga
630 kg
Dystans
2361 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Finlandia, Etelä-Suomi, Espoo

26 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Luksemburg, Canton Luxembourg, Luxemburgo

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić talerze na kilka pakunków, aby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce izolujące, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują specyficzne kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego mienia.