Boxes 11–20, Sideboard x 1, Wall shelf x 1, Double bed with mattress x 1, Washing machine x 1 (Nr 7383196)

 Boxes 11–20, Sideboard x 1, Wall shelf x 1, Double bed with mattress x 1, Washing machine x 1
Sztuk
Boxes
11-20
Sideboard
1
Wall shelf
1
Double bed with mattress
1
Washing machine
1
Szacunkowa łączna waga
487 kg
Dystans
2355 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Palma

Od 24 cze 2021 do 30 cze 2021

Adres i termin dostawy

Irlandia, County Dublin, County Dublin

Od 1 lip 2021 do 31 lip 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić talerze na parę pudeł, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce izolujące, takie jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują nietypowe wymagania dotyczące konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie twojego majątku.