Boxes 11–20, Three-seater sofa x 1, Table and 6 chairs x 1, Bunk bed x 1, Double bed with mattress (Nr 7608915)

 Boxes 11–20, Three-seater sofa x 1, Table and 6 chairs x 1, Bunk bed x 1, Double bed with mattress
Sztuk
Boxes
11-20
Three-seater sofa
1
Table and 6 chairs
1
Bunk bed
1
Double bed with mattress
1
Children's bed
1
Armchair
3
Szacunkowa łączna waga
760 kg
Dystans
1175 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Zurych, Zurych

Od 17 lip 2021 do 24 lip 2021

Adres i termin dostawy

Francja, Bretania, Landivisiau

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać książki na kilka kartonów, aby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem małe rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie twojego majątku.