Boxes 21–30, Chair x 2, Large desk x 1, Medium desk x 1, Exercise bike x 1, Mannequin x 1, Computer (Nr 7932151)

 Boxes 21–30, Chair x 2, Large desk x 1, Medium desk x 1, Exercise bike x 1, Mannequin x 1, Computer
Sztuk
Boxes
21-30
Chair
2
Large desk
1
Medium desk
1
Exercise bike
1
Mannequin
1
Computer
1
Guitar
3
Floor loudspeaker
2
Guitar amplifier
1
Szacunkowa łączna waga
629 kg
Dystans
2186 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kilku osób w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Brighton And Hove, Brighton

Od 4 lis 2021 do 6 lis 2021

Adres i termin dostawy

Portugalia, Leiria, Coz

Od 11 lis 2021 do 14 lis 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić naczynia na parę pudeł, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce osłaniające, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast małe rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie twojego mienia.