Boxes 21–30, Fridge x 1, Single bed x 2, Armchair x 2, Three-seater sofa x 2, Table and 4 chairs x (Nr 8091691)

 Boxes 21–30, Fridge x 1, Single bed x 2, Armchair x 2, Three-seater sofa x 2, Table and 4 chairs x
Sztuk
Boxes
21-30
Fridge
1
Single bed
2
Armchair
2
Three-seater sofa
2
Table and 4 chairs
1
Medium desk
1
Display cabinet
1
Chest of drawers medium
2
Washing machine
1
Freestanding oven
1
Szacunkowa łączna waga
1135 kg
Dystans
2855 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Norwegia, Sør-Trøndelag, Trondheim

Od 10 mar 2022 do 30 kwi 2022

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Edinburgh, Edynburg

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na kilka pudeł, żeby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast małe rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie twojego mienia.