(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Boxes 21–30, skrzynia drewniana x 1, Rower x 4, singer podstawa stolik x 1, gazebo x 2, mini piekar (Nr 7843807)

 Boxes 21–30, skrzynia drewniana x 1, Rower x 4, singer podstawa stolik x 1, gazebo x 2, mini piekar
Sztuk
Kartony
21-30
skrzynia drewniana
1
Rower
4
singer podstawa stolik
1
gazebo
2
mini piekarnik pizza
1
Zmywarka
1
Telewizor średni(od 30 "do 40")
2
Lodówka
1
Stół ogrodowy z parasolem
1
Namiot
1
Kosze wiklinowe
2
Szacunkowa łączna waga
729 kg
Dystans
1775 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Stratford-Upon-Avon

Od 28 lip 2021 do 29 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać książki na kilka pudeł, aby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały izolujące, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specyficzne zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego mienia.