Boxes 31–50, King-size bed with mattress x 1, Single bed with mattress x 3, Medium TV (30" to 40") (Nr 7662881)

Sztuk
Boxes
31-50
King-size bed with mattress
1
Single bed with mattress
1
Medium TV (30" to 40")
1
Bicycle
4
Single bed with mattress
2
Cot
1
Table and 4 chairs
1
Chest of drawers large
2
Bedside table
2
Children's bed
1
Cool box
5
Szacunkowa łączna waga
1335 kg
Dystans
828 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Hampshire, Aldershot

19 cze 2021

Adres i termin dostawy

Irlandia, County Galway, Ardrahan

20 cze 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić książki na parę pudeł, aby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego dobytku.