(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Boxes 51–70, Bicycle x 2, Child's bicycle x 1, King-size mattress x 2, Large box x 8 (Nr 7945649)

 Boxes 51–70, Bicycle x 2, Child's bicycle x 1, King-size mattress x 2, Large box x 8
Sztuk
Boxes
51-70
Bicycle
2
Child's bicycle
1
King-size mattress
2
Large box
8
Szacunkowa łączna waga
1350 kg
Dystans
1722 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Köln

Od 6 gru 2021 do 24 gru 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad Valenciana, Ribarroja De Turia

Od 13 gru 2021 do 8 sty 2022


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na parę kartonów, aby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały izolujące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne meble zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne trudności w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują wyjątkowe wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie twojego dobytku.