Boxes 51–70, Double bed with mattress x 1, Cot x 1, Chest of drawers medium x 3, Medium desk x 2, O (Nr 8042068)

 Boxes 51–70, Double bed with mattress x 1, Cot x 1, Chest of drawers medium x 3, Medium desk x 2, O
Sztuk
Boxes
51-70
Double bed with mattress
1
Cot
1
Chest of drawers medium
3
Medium desk
2
Office chair
1
Corner sofa
1
Armchair
1
Pouffe
2
Large TV (40"+)
1
Shelf
1
Upright vacuum cleaner
1
Sim Racing equipment
1
Szacunkowa łączna waga
1559 kg
Dystans
1442 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Windsor And Maidenhead, Maidenhead

Od 17 gru 2021 do 21 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 21 gru 2021 do 23 gru 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka pakunków, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne zasady dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie twojego mienia.