Boxes 51–70, Furniture safe box x 1 (Nr 7666270)

 Boxes 51–70, Furniture safe box x 1
Sztuk
Boxes
51-70
Furniture safe box
1
Szacunkowa łączna waga
1080 kg
Dystans
1677 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Slough

Od 17 cze 2021 do 24 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 17 cze 2021 do 24 cze 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na kilka kartonów, aby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują specjalne wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.