(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Boxes 6–10 (Nr 7576516)

 Boxes 6–10
Sztuk
Boxes
6-10
Łączna waga:
100 kg
Dystans
1257 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Dania, Region Stołeczny, Kopenhaga

Od 26 kwi 2021 do 28 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 28 kwi 2021 do 1 maj 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać książki na parę pudeł, żeby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast małe rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie naszego majątku.