(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Boxes 6–10, Bicycle x 1, Child's bicycle x 1 (Nr 6928316)

 Boxes 6–10, Bicycle x 1, Child's bicycle x 1
Sztuk
Boxes
6-10
Bicycle
1
Child's bicycle
1
Szacunkowa łączna waga
180 kg
Dystans
1595 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Greater London, Bexley

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na parę pudeł, aby łatwiej było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie twojego dobytku.