Boxes 6–10, Bicycle x 1, Clothing x 7 (Nr 7202568)

Sztuk
Boxes
6-10
Bicycle
1
Clothing
7
Szacunkowa łączna waga
240 kg
Dystans
0 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
5
Winda
Tak
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Hamburg, Hamburg

Od 16 sty 2021 do 24 sty 2021

Adres i termin dostawy

Singapur, Singapur, Singapur

Od 5 kwi 2021 do 16 kwi 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić talerze na kilka pakunków, żeby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały izolujące, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne wymogi dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie naszego mienia.