Boxes 6–10, Fridge x 1, Table x 1, Washing machine x 1, Parasol x 1 (Nr 8026875)

 Boxes 6–10, Fridge x 1, Table x 1, Washing machine x 1, Parasol x 1
Sztuk
Boxes
6-10
Fridge
1
Table
1
Washing machine
1
Parasol
1
Szacunkowa łączna waga
370 kg
Dystans
1153 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Francja, Nouvelle-Aquitaine, Bergerac

Od 28 paź 2021 do 31 paź 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, St Edmundsbury

Od 3 lis 2021 do 6 lis 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, jednak kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na kilka kartonów, żeby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały chroniące, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują specyficzne wymagania dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie twojego dobytku.