Boxes 6–10, Furniture x 11 (Nr 7961483)

 Boxes 6–10, Furniture  x 11
Sztuk
Boxes
6-10
Furniture
11
Szacunkowa łączna waga
8950 kg
Dystans
3128 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Szwecja, Sztokholm, Sztokholm

Od 1 paź 2021 do 31 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Walencja

Od 1 lis 2021 do 30 lis 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka pudeł, aby bez przeszkód było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie twojego majątku.