Boxes 6–10, King-size bed with mattress x 1, TV cabinet x 1, Bicycle x 2, Child's bicycle x 2, Pill (Nr 7487238)

 Boxes 6–10, King-size bed with mattress x 1, TV cabinet x 1, Bicycle x 2, Child's bicycle x 2, Pill
Sztuk
Boxes
6-10
King-size bed with mattress
1
TV cabinet
1
Bicycle
2
Child's bicycle
2
Pillow
2
Floor lamp
2
Bedside table
2
Carpet
1
Szacunkowa łączna waga
357 kg
Dystans
2212 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 27 wrz 2021 do 1 paź 2021

Adres i termin dostawy

Portugalia, Lizbona, Cascais

2 paź 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się mocne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić talerze na kilka pudeł, aby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce izolujące, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie naszego mienia.