Boxes 6–10, Large TV (40"+) x 1, Double bed with mattress x 1, books, clothes, Kitchen utensils (Nr 8019075)

 Boxes 6–10, Large TV (40"+) x 1, Double bed with mattress x 1, books, clothes, Kitchen utensils
Sztuk
Boxes
6-10
Large TV (40"+)
1
Double bed with mattress
1
Szacunkowa łączna waga
225 kg
Dystans
392 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Belgia, Vlaanderen, Gent

30 paź 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Cambridgeshire, Cambridge

31 paź 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się mocne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać talerze na parę kartonów, żeby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się szczególne wymagania dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie waszego dobytku.