Boxes 6–10, Medium desk x 1 (Nr 7982242)

 Boxes 6–10, Medium desk x 1
Sztuk
Boxes
6-10
Medium desk
1
Szacunkowa łączna waga
180 kg
Dystans
2365 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Belgia, Wallonie, Soignies

Od 10 sty 2022 do 14 sty 2022

Adres i termin dostawy

Bułgaria, Weliko Tyrnowo, Patresh

Od 15 sty 2022 do 17 sty 2022


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych mebli. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić książki na parę pudeł, żeby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się nietypowe wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.