(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Boxes 6–10, Small desk x 1, Office chair x 1, Monitor x 1 (Nr 7536191)

 Boxes 6–10, Small desk x 1, Office chair x 1, Monitor x 1
Sztuk
Boxes
6-10
Small desk
1
Office chair
1
Monitor
1
Łączna waga:
100 kg
Dystans
2185 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
6
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Irlandia, Dublin, Dublin

Od 1 mar 2021 do 18 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Jaworzno

Od 2 mar 2021 do 31 mar 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić książki na kilka pakunków, aby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie waszego majątku.