(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Boxes 6–10, Table x 1, Chest of drawers medium x 3, Chair x 4, Cat tree x 1, Display cabinet x 1, D (Nr 7580626)

 Boxes 6–10, Table x 1, Chest of drawers medium x 3, Chair x 4, Cat tree x 1, Display cabinet x 1, D
Sztuk
Boxes
6-10
Table
1
Chest of drawers medium
3
Chair
4
Cat tree
1
Display cabinet
1
Double mattress
2
Shelf
1
Coffee table
2
Bicycle
2
Szacunkowa łączna waga
510 kg
Dystans
1233 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Francja, Centre-Loire Valley, Clion

Od 9 kwi 2021 do 25 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Portugalia, Centro, Covilhã

Od 10 kwi 2021 do 29 kwi 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na parę pudeł, żeby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się nietypowe zasady dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.