Boxes 71–100, Large TV (40"+) x 1, Barbeque x 1, Telescope x 1, Barbell weight set x 1, Guitar x 1, (Nr 7175292)

 Boxes 71–100, Large TV (40"+) x 1, Barbeque x 1, Telescope x 1, Barbell weight set x 1, Guitar x 1,
Sztuk
Boxes
71-100
Large TV (40"+)
1
Barbeque
1
Telescope
1
Barbell weight set
1
Guitar
1
Guitar amplifier
1
Suitcases
6
Bookshelf
3
Office chair
2
Computer
4
Monitor
1
Coffee maker
1
Szacunkowa łączna waga
2015 kg
Dystans
1723 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
7
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Berlin, Berlin

Od 4 maj 2021 do 25 maj 2021

Adres i termin dostawy

Irlandia, Louth, Drogheda

Od 11 maj 2021 do 25 maj 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na parę kartonów, aby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego majątku.