(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

brama (Nr 5225454)

brama

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1.80

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

700

Dystans: 1779.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Tarnów

11 paź 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, High Wycombe

13 paź 2019


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń jak i różnego sprzętu potrzebuje praktyki ze strony przewoźnika, który powinien umiejętnie osłonić urządzenie, żeby ustrzec się uszkodzeń, otarć jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport urządzeń i sprzętu są frezarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, stelaże, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, suszarnie jak i dużo innych.

Cena przewozu maszyn i sprzętu

Cena transportu maszyn lub sprzętu będzie zależna często od wymiarów i wagi przedmiotu, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Często przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania właściwych certyfikatów oraz specjalistycznej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju średnia cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., transport urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z kosztem blisko 1,02 zł/km.

Cena przewozu maszyn i sprzętu za granicą

Głównymi kierunkami w międzynarodowym transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz UK. Śr. koszt przewozu maszyn i sprzętu za 1 km na trasie nasz kraj – Anglia kosztuje 0,70 PLN. Weźmy na przykład, transport spawarki do Wielkiej Brytanii będzie kosztował prawie 0,23 zł/km. Tymczasem na trasie Polska – Niemcy za przewóz maszyn będzie kosztował blisko 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka kosztuje średnio 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.