(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2018-01-28 11:41

brama 2,9mx2.7m

(Nr 2327644)

Długość [m]:

2,9

Szerokość [m]:

2.7

Wysokość [m]:

0,05

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Dystans: 515.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, Transport bramy 2,9m x 2,7m z ościeżnicą początek marca

Oferty od Przewoźników (0)

1100 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 15:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Paweł L.

Cena (zawiera VAT): 1100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport of machinery and industrial equipment

    Przewóz urządzeń przemysłowych jest terminem mocno powszechnym oraz dosyć skomplikowanym przy realizacji. Wynika to przeważnie z wielkości oraz ciężaru owych maszyn, które w zależności od zastosowania mocno się różnią, a potrafią osiągać bardzo wielkie rozmiary. Do ich transportowania niejednokrotnie są niezbędne specjalistyczne pojazdy przystosowane do przewozu towarów ponad przeciętne wymiary. W wypadku takich transportów czasem potrzebne jest pozwolenie na przejazd. Można porozmawiać o tym z upatrzoną firmą transportową, żeby nie dopuścić do zarekwirowania maszyn na trasie przez policję. Gdy prowadzimy poszukiwania tego rodzaju przewozu, warto skorzystać z giełdy transportowej, takiej jak Clicktrans. Dzięki niej, do twojego zlecenia transportu posiada wgląd bardzo dużo różnych firm mających wszelkiej maści pojazdy, a poprzez system licytowania ofert, zdarza się otrzymać szczególnie okazjonalną stawkę za usługę. W wypadku transportu urządzeń za granicę, do Wielkiej Brytanii lub Niemiec, koszt takiego zlecenia to blisko 1,28 zł/km. Jako że urządzenia takie jak traktory, silosy czy pozostałe maszyny rolnicze lub budowlane, bywają rzeczami dużej wartości, lepiej więc wyszukać firmy, które posiadają nabytą polisę ubezpieczeniową dotyczącą transportowanego towaru.

Adres i termin nadania

Wałcz, Polska

Od 28 lut 2018 do 10 mar 2018

Adres i termin dostawy

Pińczów, Polska

Termin elastyczny