(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-23 22:49

brama 2 czesciowa jedno skrzydlo 1,50 m i 2 slupki wszysko metalowe

(Nr 2409932)
brama 2 czesciowa jedno skrzydlo 1,50 m i 2 slupki wszysko metalowe

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1.4

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

100.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

folia

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1664.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przetransportowania mały towar, który nie wymaga zagospodarowania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga użycia dużej przestrzeni, wówczas użycie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest pasujące. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie LTL kwalifikuje się samochody, których ciężar przekracza 3,5 tony oraz inne samochody spełniające kryteria ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki gatunek: firanka lub furgon. Gatunek ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, ważne są tego ładunku parametry – waga i rozmiar. Należy również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, powinno się opisać ładunek. Ważna jest także informacja w tematyce usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie transport, czy przykładowo załadunek oraz wyładunek. Znaczącą daną jest także czas zrealizowania transportu.

Ładunki przewożone w obszarze LTL to z reguły palety, paczki, meble, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Dorotowo, 89-422, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Birmingham, Wielka Brytania

Termin elastyczny