Brama 6,5m x 1,4m. Siatki ogrodzeniowe 1,8m x 2,5m. Osprzęt. Razem 900kg. (Nr 6438243)

Brama 6,5m x 1,4m. Siatki ogrodzeniowe 1,8m x 2,5m. Osprzęt. Razem 900kg.

Długość [m]:

6.5

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

900

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Folia strech + przekładki

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 971.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Radomsko

1 paź 2020

Adres i termin dostawy

Dania, Region Sjælland, Tune

Termin elastyczny


Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy posiadamy do przewiezienia nieduży towar, który nie wymaga skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje użycia całej przestrzeni, wtedy wybranie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest prawidłowe. 


Do ciężarówek używanych w transporcie LTL zalicza się auta, których ciężar jest większy niż 3,5 t. oraz pozostałe samochody spełniające kryteria ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki klasa: firanka oraz furgon. Gatunek samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wycenie przewozu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – waga i wielkość. Należy również dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, trzeba opisać opakowanie. Istotna jest także informacja w kwestii usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy także załadunek i wyładunek. Zasadniczą informacją jest także czas zrealizowania usługi.

Ładunki przewożone w ramach LTL to często palety, paczki, meble, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.