Brama 6,5m x 1,4m. Siatki ogrodzeniowe 1,8m x 2,5m. Osprzęt. Razem 900kg. (Nr 6438246)

Brama 6,5m x 1,4m. Siatki ogrodzeniowe 1,8m x 2,5m. Osprzęt. Razem 900kg.

Długość [m]:

6.5

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

900

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Folia strech + przekładki

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 971.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Radomsko

1 paź 2020

Adres i termin dostawy

Dania, Region Sjælland, Tune

Termin elastyczny


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli mamy do przetransportowania mały towar, który nie wymaga wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga skorzystania z całej przestrzeni, wówczas wzięcie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest odpowiednie. 


Do ciężarówek stosowanych w transporcie LTL zalicza się samochody, których ciężar przekracza 3,5 t. i pozostałe maszyny spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka i furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – ciężar i gabaryty. Trzeba także dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać ładunek. Ważna jest także informacja w kwestii usługi – czy obejmuje tylko transport, czy także załadunek oraz wyładunek. Kluczowy może być również termin zrealizowania usługi.

Ładunki przewożone w ramach LTL to zwykle paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.