(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Brama garażowa rolowana (Nr 5568395)

Długość [m]:

3.3

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

35

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

brama garażowa rolowana

Budżet zlecenia [zł]:

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 369.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 9 gru 2019 do 23 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Srogów Górny

Termin elastyczny


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli dysponujemy do przewiezienia mały towar, który nie potrzebuje użycia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zajęcia całej powierzchni, wtedy wzięcie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest najodpowiedniejsze. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się wozy, których ciężar przekracza 3,5 t. oraz pozostałe samochody spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka i furgon. Rodzaj ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są jego parametry – ciężar i wymiary. Wypada również dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, wypada opisać paczkę. Ważna bywa również informacja w sprawie usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy także załadunek oraz wyładunek. Ważnym elementem może być również termin wykonania transportu.

Ładunki transportowane w ramach LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.