(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-04-29 09:03

Brama przesuwna 15m

(Nr 1759086)
Brama przesuwna 15m

Długość [m]:

15

Szerokość [m]:

0,2

Wysokość [m]:

1,6

Waga w kg:

800.00

Dystans: 823.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

    Koszt przewozu pozostałych ładunków jest zależny od rozmiaru ładunku, terminu przewozu oraz dystansu między miejscem załadunku i wyładunku.

    Rodzaje ładunków - Transport towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują bazę, na której układa się nieduże przedmioty lub paczki. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach najczęściej przewozi się artykuły spożywcze, paczki, produkty budowlane (na przykład farby, kamień itd.), okna czy towary chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który musi być przewożony samochodem ciężarowym oraz zajmuje jedynie fragment przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju transportu stosuje się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Przy takim typie przewozu używa się różnego typu ciężarówki.

    Kontenery niektórych ładunków wymaga użycia pojemnika metalowegoszczególnie przy przewozie ładunków w postaci płynu lub ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też transportować towary drobne w paczkachskrzyniach, kartonach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Wywrotkapomaga w transporcie ładunków płynnych i sypkichłatwo rozpoznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

    Pozostałe towaryładunki, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hanower, Niemcy

Termin elastyczny