(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Brama x 2 (Nr 8064920)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Brama
Wpisane wymiary
235 x 100 x 10 cm
Wpisana waga
150 kg
2
Łączna waga:
300 kg
Dystans
321 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Rybnik

Od 30 wrz 2021 do 2 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Brzozów

Od 4 paź 2021 do 5 paź 2021


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to przyrządy, które głównie mieszczą się w fitness klubie – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt sportowy uważa się również między innymi: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W wielu sytuacjach sprzęt sportowy dużo waży i trudno przetransportować go na własną rękę.

Sprzęt sportowy musi być należycie zapakowany oraz zabezpieczony podczas transportu. Najlepiej jest zastosować oryginalne opakowania. Jeśli urządzenie może ulegnąć awarii, należy użyć do zabezpieczenia takie materiały jak: pudełka, folie bąbelkowe, stare gazety jak również taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, trzeba go zdemontować i zapakować wszystkie części odrębnie - zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt treningowy powinien być nieruchomy w środku skrzyni – postarajmy się więc o to, aby luźne obszary w kartonie zapełnić gazetami czy też styropianem. Sprzęt nie powinny przemieszczać się w środku paczki.

Na cenę przewozu sprzętu treningowego rzutuje odległość między miejscem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, waga i wielkość, jak również ilość sztuk potrzebnych do przewiezienia. Przykładowo, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków kosztowało 160 PLN. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to cena 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 PLN.