(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2016-04-05 12:51

bramy przesuwne szt 2 furtki szt2

(Nr 371091)

Długość [m]:

5.20 mb

Szerokość [m]:

0.30 cm

Wysokość [m]:

1.8 mb

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

towar winien byc przewożony na przekladkach

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1166.80 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu różnych towarów bywa zależny od rozmiaru ładunku, terminu transportu oraz odległości między miejscem załadunku i rozładunku.

Rodzaje ładunków

    Przewóz towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - stanowią platformę, na której rozkłada się niewielkie rzeczy lub paczki. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na nich najczęściej transportuje się artykuły spożywcze, szkło, produkty budowlane (np., terakota, panele itd.), okna jak także artykuły chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport towaru, który musi być przewożony pojazdem ciężarowym i zajmuje jedynie część przestrzeni ładunkowej. Do tego typu przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Przy takim typie przewozu korzysta się z różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Kontenery – Przewóz niektórych ładunków może wymagać kontenera – zwłaszcza w przypadku transportu towarów w postaci płynu i towarów sypkich. W kontenerach można też transportować drobnicę w opakowaniach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją po charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

    Pozostałe ładunki – towary, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Biała Podlaska, 21-500, BRZESKA, 158

Od 10 kwi 2016 do 14 kwi 2016

Adres i termin dostawy

Dania, KOPENCHAGA

Termin elastyczny