(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-07-23 08:56

brodzik

(Nr 2998768)
brodzik

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

200

Waga w kg (łączna):

100.00

Liczba sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 424.00 km

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli sprzęty dla domu można podzielić na dwa gatunki: artykuły elektryczne znaczących rozmiarów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki transportu sprzętu AGD

    Kiedy zlecasz transport produktów AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie musisz obawiać się o właściwe zabezpieczenie urządzenia. W przypadku, kiedy planujesz przewieźć wyposażenie AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną czujność, aby uniknąć uszkodzeń i zadrapań. Staraj się zachować oryginalne opakowanie po urządzeniu.

    Lodówki wypada rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, powinno się wyjąć i spakować osobno. W momencie przewozu pralki trzeba zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek i pozostałych otwieranych sprzętów AGD wypada domknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o odłączeniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania urządzeń AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki chronimy styropianem. Wyposażenie pokaźne takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy głównie od wymiarów, ciężaru i uszkodzenia produktu AGD. Innym elementem mającym wpływ na koszt jest odległość od miejsca załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy zaledwie 100 zł. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 złotych.

Adres i termin nadania

Gdynia, 81-304, Polska

Od 23 lip 2018 do 24 lip 2018

Adres i termin dostawy

Płochocin, 05-860, Polska

Termin elastyczny