(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2018-01-29 20:58

Brodzik łazienkowy (Nr 2333112)

Brodzik łazienkowy

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.05

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 383.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu paczki, opłaca się wystawić darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest określić typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są bardzo ważne, gdy chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do przewozu warto pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy napakować fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na wierzch kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Przeźmierowo, Polska

Od 30 sty 2018 do 31 sty 2018

Adres i termin dostawy

Koleczkowo, 84-207, Polska

Od 30 sty 2018 do 31 sty 2018