(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-07-25 16:01

Brona talerzowa Dowlands

(Nr 1921911)
Brona talerzowa Dowlands

Marka i model:

Dowlands DH

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2,3

Waga w kg:

4500.00

Dystans: 713.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-08-2017, 13:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-09 do 2017-08-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

2650 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 21:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-25 do 2017-08-01

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Zbyt mało pozytywnych komentarzy Przewoźnika.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2650 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz urządzeń rolniczych nierzadko jest przewozem o dużych rozmiarach. Do pojazdów rolniczych klasyfikujemy ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, młocarnie, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i wiele innych. Wielkoformatowe maszyny uprawne maszynami nienormatywnymi. Pojazdy te nie powinny zwyczajnie jeździć po ulicach, ponieważ ich wielkość przerasta dopuszczalne gabaryty przewidziane przez przepisy w kraju jak także w Unii Europejskiej. Trudność stanowić może również napór osi pojazdów uprawnych, jaki przerasta reguły możliwe dla większej części szos.

Jak przewozi się maszyny rolnicze?

    Do transportu urządzeń i pojazdów uprawnych niejednokrotnie wykorzystuje się przyczepy rodzaju semi oraz tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport maszyn rolniczych posiadają należycie dopasowanymi lawetami, jakie są w stanie przewieźć ciągniki uprawne, których ciężar wynosi do kilku ton, jak na przykład młocarnie. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a również mieć właściwe uprawnienia, sprzęt profesjonalny i doświadczenie. W przypadku, jeżeli pojazd przerasta dozwolone normy wielkością lub wagą, potrzebne jest otrzymanie specjalnego zezwolenia, a także potrzebny będzie udział pilota przy transporcie.

Koszt transportu pojazdów rolniczych

    Koszt transportu pojazdu rolniczego jest uzależniona od gabarytów, wagi i stanu maszyny. Na koszt przewozu wpływa jeszcze odległość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Szczególnym elementem może być także termin transportu.

Adres i termin nadania

Pelhřimov, Czechy

1 sie 2017

Adres i termin dostawy

Krojczyn, Polska

4 sie 2017