(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-07-25 16:01

Brona talerzowa Dowlands

(Nr 1921911)
Brona talerzowa Dowlands

Marka i model:

Dowlands DH

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2,3

Waga w kg (łączna):

4500.00

Dystans: 713.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2500 zł

ID firmy: 40234
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-08-2017, 13:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-09 do 2017-08-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

2650 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 21:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-25 do 2017-08-01

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Zbyt mało pozytywnych komentarzy Przewoźnika.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2650 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport urządzeń rolniczych zazwyczaj jest transportem o wielkich rozmiarach. Do pojazdów rolniczych wliczamy ciągniki rolnicze, kosiarki, siewniki, opryskiwacze, snopowiązałki jak i dużo innych. Sporawe pojazdy rolnicze są maszynami nienormatywnymi. Pojazdy te nie powinny zwyczajnie przemieszczać się po drogach, jako że ich wymiar przekracza dozwolone gabaryty zakładane przez przepisy w Polsce jak i w UE. Utrudnienie stanowić może jeszcze nacisk osi pojazdów uprawnych, który przekracza standardy dozwolone dla większości dróg.

Jak transportuje się pojazdy uprawne?

    Do transportu urządzeń i pojazdów uprawnych często wykorzystuje się naczepy typu semi oraz tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport urządzeń uprawnych mają właściwie przystosowanymi lawetami, które są w stanie przewieźć urządzenia rolnicze ważące do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a dodatkowo posiadać właściwe uprawnienia, sprzęt profesjonalny i doświadczenie. W przypadku, jeżeli pojazd przerasta dopuszczalne reguły rozmiarem lub ciężarem, potrzebne jest zdobycie odpowiedniego zezwolenia, a jeszcze potrzebny będzie udział pilota przy transporcie.

Cena transportu ciągników rolniczych

    Koszt przewozu maszyny rolniczego jest uzależniona od wymiarów, wagi i sprawności maszyny. Na wycenę transportu wpływa także odległość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Szczególnym czynnikiem może być jeszcze termin transportu.

Adres i termin nadania

Pelhřimov, Czechy

1 sie 2017

Adres i termin dostawy

Krojczyn, 87-610, Polska

4 sie 2017