Bryczka konna (Nr 6071961)

Długość [m]:

4.5

Szerokość [m]:

2.0

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

350

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1109.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Borek Wielkopolski

30 cze 2020

Adres i termin dostawy

Norwegia, Østfold, Fredrikstad

Termin elastyczny


Transport pozostałych pojazdów

    Transport wozu osobowego to łatwizna. Jeżeli masz do transportu coś o mniej standardowych kształtach, czyli na przykład maszynę rolniczą, naczepę zwykłą, gokarta, skuter wodny lub elementy do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo tylko posiadasz niezapakowany rower, wówczas pojawia się problem ze znalezieniem profesjonalnej firmy. Giełda transportowa Clicktrans ułatwia pozbyć się tego typu utrudnień. Dlatego, że posiadamy w bazie tysiące różnych firm transportowych z różnoraką flotą aut, więc niewątpliwie znajdą się firmy transportowe, które mogą być w stanie przetransportować twój ładunek niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada rozmiary.

    Jeżeli chcesz otrzymać ogłoszenia dopasowane do twoich potrzeb, nie zapomnij, żeby jak najstaranniej opisać pojazd. To pozwoli przewoźnikowi sprawdzić, czy ma należyty wóz, aby taki przewóz uskutecznić. W przypadku, kiedy wymiary lub waga zestawu przerastają parametry możliwe w ruchu kołowym, firma transportowa i jej pracownicy muszą mieć odpowiednie certyfikaty, a w czasie jazdy potrzebna będzie obecność pilota. Znaczące jest poza tym zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest sprawny i potrafi sam wtoczyć się na naczepę, czy też, np. posiada niesprawności, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport sprzętu w serwisie Clicktrans z reguły jest mniejsza niż standardowe stawki w branży przewozowej. Na przykład transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie o długości blisko 950 km został zrealizowany za 900 złotych, czyli prawie 500 PLN mniej niż zwykle kosztuje.