(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Bryczka konna (Nr 7534871)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Bryczka konna
247 x 130 x 125 cm
250 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
250 kg
Dystans
951 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Elsdorf

Od 1 mar 2021 do 3 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Opole

Termin elastyczny


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz pojazdu osobowego to łatwizna. Jeżeli masz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych kształtach, chociażby np. maszynę budowlaną, przyczepę zwykłą, gokarta, skuter śnieżny lub elementy do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może masz nawet samolot, albo tylko masz niespakowany rower, wtedy zaczynasz mieć dylemat z wyborem profesjonalnej firmy transportowej. Aukcja transportowa Clicktrans przydaje się, by rozwiązać ten typ utrudnień. Dlatego, że mamy w bazie bardzo dużo różnorodnych przewoźników z różnoraką gamą wozów, dlatego niewątpliwie znajdą się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie przetransportować twój ładunek niezależnie od tego, jak niestandardowe ma rozmiary.

    Aby otrzymać zlecenia dostosowane do twojej przesyłki, nie zapomnij, aby jak najstaranniej opisać pojazd. To pozwoli przewoźnikowi zweryfikować, czy ma należyty pojazd, żeby taki przewóz zrobić. W sytuacji, kiedy wymiary lub ciężar zestawu przerastają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, firma transportowa i jej pracownicy powinni posiadać odpowiednie uprawnienia, a w trakcie transportu potrzebna jest obecność pilota. Ważne będzie poza tym określenie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i potrafi sam wjechać na naczepę, czy też, np. ma uszkodzenia, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz maszyny w portalu Clicktrans zazwyczaj jest mniejsza niż standardowe stawki na rynku transportowym. Na przykład transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku wynoszącym około 950 kilometrów został wykonany za 900 złotych, czyli prawie 500 PLN mniej niż zwykle taki transport wynosi.