(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

brykieciarka (Nr 5928269)

brykieciarka

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1200

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 397.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Barczewo

13 mar 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Opalenica

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń i sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna kompetentnie zabezpieczyć urządzenie, aby ustrzec się uszkodzeń, zadraśnięć i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport maszyn i sprzętu są spawarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu

Cena transportu urządzeń i sprzętu będzie związana przede wszystkim od wielkości jak i wagi maszyny oraz od odległości od miejsca załadunku do obszaru rozładunku. Zazwyczaj transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i wymaga należytych certyfikatów oraz specjalistycznej wiedzy ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju średnia cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z kosztem blisko 1,02 zł/km.

Cena transportu maszyn lub sprzętu poza teren Polski

Często wybieranymi kierunkami w europejskim transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Średni koszt transportu maszyn i sprzętu na 1 kilometr przy trasie Polska – Wielka Brytania wynosi 0,70 PLN. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii będzie kosztował prawie 0,23 zł/km. Natomiast na trasie Polska – Niemcy za transport urządzeń płacimy prawie 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka cena wynosi blisko 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.