(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Buda dla psa drewniana (Nr 3918786)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

350.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Do przewiezienia z terminala DHL do klienta buda dla psa. Niezbędny samochód z windą i paleciak.

Dystans: 36.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Konopiska

Od 18 lut 2019 do 21 lut 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Myszków

Od 18 lut 2019 do 21 lut 2019


Transport innych ładunków

Przewóz różnych towarów

Koszt przewozu pozostałych ładunków bywa uzależniony od wielkości ładunku, daty przewozu oraz odległości między miejscem załadunku i rozładunku.

Kategorie ładunków

Przewóz ładunków rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - obejmują bazę, na której umieszcza się niewielkie przedmioty lub pakunki. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach często przewozi się artykuły spożywcze, szkło, produkty budowlane (na przykład terakota, panele itd.), drzwi jak także towary chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który powinno się przewozić pojazdem - Tirem i zapełnia jedynie fragment przestrzeni do załadunku. Przy takim typie przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Przy takim typie transportu używa się różnego typu samochody ciężarowe.

Kontenery – Przewóz niektórych ładunków wymaga użycia kontenera – głównie w przypadku transportu ładunków w postaci płynu lub ładunków sypkich. W kontenerach można również przewozić towary drobne w opakowaniach – workach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków w postaci płynu i sypkich – bez problemu można poznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

Inne ładunki – towary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu okien.