(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

budka kontener 150x75x220cm/300kg Warszawa - Rabka-Zdrój (Nr 272427)

budka kontener 150x75x220cm/300kg Warszawa - Rabka-Zdrój

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

.75

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 427.80 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Rabka-Zdrój, Polska

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

    Transport maszyn i sprzętu wymaga doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien umiejętnie ochronić urządzenie, aby uniknąć różnego rodzaju awarii, rys i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii transport urządzeń i sprzętu wymienia się: spawarki, młoty, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu

    Cena przewozu maszyn i sprzętu jest uzależniona przede wszystkim od gabarytu i wagi przedmiotu oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Często transport urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania właściwych koncesji oraz specjalistycznej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W Polsce średnia cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł/km. Przykładowo, transport urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w kraju wiąże się z wydatkiem blisko 1,02 zł/km.

Koszt transportu maszyn lub sprzętu poza teren Polski

    Popularnymi kierunkami w międzynarodowym transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy i UK. Średni koszt transportu maszyn lub sprzętu na 1 km przy trasie Polska – Anglia jest wydatkiem około 0,70 złotych. Przykładowo, przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii cena wyniesie prawie 0,23 zł/km. Tymczasem na trasie nasz kraj – Niemcy za transport maszyn będzie kosztował niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka kosztuje prawie 1,18 zł/km, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł/km.