(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-05-27 19:42

Budowlana przyczepa mieszkalna (Nr 2756308)

Długość [m]:

9

Szerokość [m]:

2.55

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

2000.00

Dystans: 1315.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. W trakcie transportowania takiego pojazdu, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu przeznaczonego do przewozu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Główne parametry wpływające na koszt transportu to: wymiary, ciężar, długość trasy jak i informacja, czy naczepa jest działająca. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba posiadać profesjonalną maszynę, np. mini podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna bywa też od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dorzucenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej jednej naczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 zł czyli taniej o 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, ponieważ przewóz tej przyczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do istniejącego transportu.

    Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, bardzo ważne jest, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy lub je mocno przytwierdzić tak, aby w trakcie przewozu nie zniszczyły nic w środku przyczepy.

    Gdy potrzebujemy użyć możliwości niedrogiego przewozu, należy wystawić transport naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dotrze do kilkuset firm transportowych, które rozpatrzą to zlecenie oraz zaproponują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najlepszą propozycję.

Adres i termin nadania

Ikast, 7430, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nałęczów, 24-140, Polska

Termin elastyczny