(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-05-27 19:45

Budowlana przyczepa mieszkalna (Nr 2756324)

Długość [m]:

7.8

Szerokość [m]:

2.35

Wysokość [m]:

2.75

Waga w kg (łączna):

1800.00

Dystans: 1315.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Transport naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. W trakcie transportowania tego ładunku, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu przeznaczonego do przewozu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od właściciela naczepy. Podstawowe parametry decydujące o cenie przewozu to: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania oraz informacja, czy naczepa jest sprawna. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innej sytuacji należy posiadać profesjonalną maszynę, na przykład mini dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna jest również od faktu, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej jednej przyczepy. Przykładowo, transport naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 złotych w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do istniejącego transportu.

    Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, kluczowe jest, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty lub je dobrze zabezpieczyć, żeby w trakcie przewozu nie zdemolowały nic w środku naczepy.

    Kiedy chcemy użyć opcji tańszego przewozu, należy zlecić przewóz naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy zbadają to zlecenie i zaoferują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować najciekawszą propozycję.

Adres i termin nadania

Ikast, 7430, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nałęczów, 24-140, Polska

Termin elastyczny