(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-05-27 19:47

Budowlana przyczepa mieszkalna

(Nr 2756340)

Długość [m]:

7.3

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

2.9

Waga w kg (łączna):

1700.00

Dystans: 1315.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do najtańszych. Do przewożenia takiego pojazdu, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego samochodu przystosowanego do przewozu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od osoby chcącej przewieźć naczepy. Główne czynniki wpływające na koszt przewozu: wymiary, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz informacja, czy naczepa jest nieuszkodzona. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku powinno się mieć profesjonalną maszynę, na przykład mały podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna jest również od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dołożenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Na przykład, transport przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do realizowanego transportu.

    Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, bardzo ważne jest, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome elementy, albo je odpowiednio przytwierdzić tak, aby w trakcie transportu nie uszkodziły nic w środku naczepy.

    Kiedy chcemy skorzystać z wariantu tańszego przewozu, można zlecić transport przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dotrze do tysiąca przewoźników, którzy zapoznają się ze zleceniem i zasugerują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować najciekawszą propozycję.

Adres i termin nadania

Ikast, 7430, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nałęczów, 24-140, Polska

Termin elastyczny