(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-11-20 12:06

Buell xb9sx

(Nr 2166675)

Marka i model:

Buell xb9sx

Waga w kg (łączna):

200.00

Budżet zlecenia [€]:

100

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1106.00 km

Informacje dodatkowe:

Preferiblemente esta semana

Oferty od Przewoźników (0)

225 €

ID firmy: 274942
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-11-2017, 12:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-20 do 2017-11-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 225 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

    Motory oraz skutery to często wartościowe towary, które wydają się całkiem niełatwe do unieruchomienia podczas transportu. Nieproste - wszakże tylko pozornie. Odpowiednio umocowany pojazd w 100% przetrzyma transport bez żadnej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor transportowany. Podczas przewozu na przyczepie, konieczne będą cztery liny mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów wystarczą ledwie dwie, ze względu na fakt, że mają one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się pojazdu. Kluczowe jest, żeby liny nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć w trakcie drogi, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w profesjonalnym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o elastycznych „obijakach” na bokach samochodu oraz między przewożonymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed wyjazdem osuszyć bak motoru, który może w trakcie drogi rozchlapać się na nierównościach. Istnieją również platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motocykl lub skuter i często nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Można zawsze dowiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo deski jest niepewne i grozi zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć dużo ciekawych ofert od rzetelnych firm transportowych, które transportują podobnego typu sprzęt dość często. Ceny za przewóz na trasach europejskich kształtują się do 0,6 zł za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma przewozowa może wziąć jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Manlleu, 08560, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Santiago de Compostela, Hiszpania

Termin elastyczny