(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-12-02 11:24

bufet (1,5 m dl) z Chorzów do Poznan

(Nr 1487912)
bufet (1,5 m dl) z Chorzów do Poznan

Długość [m]:

1,5 m

Szerokość [m]:

0,43 m

Wysokość [m]:

1, 62 m

Waga w kg:

0.50

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

no, wlasnie za ile?

Dystans: 414.90 km

Informacje dodatkowe:

z Chorzowa do Poznania

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-12-2016, 22:31

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

odbiór we wtorek, dostarczenie tego samego dnia

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości: (1)

muchowski
03-12-2016, 18:14
Uprzejmie prosze o
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, ponieważ błędy w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia i potrzeby zakupu nieużywanego umeblowania.

    Na początek, gdy transportujemy nienowe meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości i oczyścić, przykładowo mokrą szmatką. Później warto przeanalizować, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa niebezpieczne, dlatego że elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. szafa może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Natomiast przy bardzo dużych meblach, takich jak np. łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później należycie osłonić. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając niezwykle uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić czujność na szklane elementy, przykładowo szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby zlokalizować wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najzwinniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu rzeczy, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Chorzów, 41-500, Bałeczki, 40

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznan, 61-819, Taczaka, 15

Termin elastyczny