(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-28 17:27

bufet z Francji do Polski

(Nr 1992287)

Długość [m]:

130

Szerokość [m]:

44

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

60.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1351.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 73098
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 13:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-10 do 2017-09-11

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

800 zł

ID firmy: 498402
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 21:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-05 do 2017-10-08

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-09, 21:26

Opis oferty:

polisa ocp, cert fgz2017, pakowanie zabezp przed uszk

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, dlatego że pomyłki w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do doszczętnego zniszczenia oraz konieczności zakupu nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy meble używane, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, przykładowo wilgotną gąbką. Następnie wypadałoby przeanalizować, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, gdyż elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. stół może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak np. łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są stare pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać czujność na tłukące się części, np. szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu świetnie utrzymuje całość w miejscu. Aby zlokalizować solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie szczegółowo opisać wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Feldkirch, 68540, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny